Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami "DOM" w Braniewie

Wybór odpowiedniego zarządcy, to jedna z najważniejszych decyzji, którą muszą podjąć właściciele nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych. Powierzając obowiązek administrowania i zarządzania naszym wspólnym dobrem, sami decydujemy o tym czy nasze codzienne życie zdominuje troska o sprawy bieżące i finanse związane z funkcjonowaniem nieruchomości, czy też będziemy mogli „spać spokojnie”, mając świadomość, że naszą nieruchomością zajmuje się w pełni profesjonalna firma.

Aby ułatwić Państwu podjęcie tej trudnej decyzji przedstawiamy propozycję współpracy, obejmującą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i obsługi finansowej Wspólnot Mieszkaniowych.

Firma Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami „DOM” Sp. z o.o. działa na rynku od 2012r. i specjalizuje się w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami. Doskonale znamy lokalny rynek nieruchomości oraz specyfikę i potrzeby wspólnot mieszkaniowych. Nasz w pełni kompetentny personel dysponuje doświadczeniem i odpowiednią wiedzą w zakresie obsługi nieruchomości a także wszelkimi wymaganymi przepisami prawa licencjami i uprawnieniami:

  • Licencja zawodowa w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 21386
  • Licencja zawodowa w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 19954
  • Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 16002
  • Uprawienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej UPR. Nr WAM/0061/OHOK/10

Współpracujemy ze specjalistami w zakresie: księgowości, usług sprzątania i utrzymania czystości, pielęgnacji zieleni, bezpieczeństwa, a także firmami gwarantującymi szybkie i solidne usługi remontowe. Jesteśmy elastyczni, otwarci i nowocześni. W pracy wykorzystujemy nowoczesne metody usprawniające obsługę nieruchomości - profesjonalne oprogramowanie. To wszystko sprawia, że współpraca z nami jest wygodna i bezpieczna.

Zawieramy umowy z dostawcami mediów, negocjujemy korzystne stawki usług, ubezpieczamy nieruchomości, zlecamy usuwanie awarii i dokonanie przeglądów technicznych budynków. Współpracujemy także z kancelarią prawną.

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na kwotę 50000 EURO.